Ранок нареченої

Ранок нареченої - Елана

Ранок нареченої один раз в житті  і він повинен бути хвилюючим, романтичним та чуттєвим.  Цей прекрасний день сповнений яскравими  емоціями  закарбується не тільки в вашій пам”яті, але й на кадрах  сімейного альбому. Тому наряд в якому розпочнеться ваше свято, має бути особливим.

У нас є все для вашого ідеального ранку, починаючи з підв”язок , прокату манекенів та закінчуючи спокусливими халатиками, які вдало поєднуються з боді, пеньюарами  та розкішною білизною.

До речі, рекомендуємо все ж таки купити халат нареченої, адже його можна одягнути не тільки для ранкової фотосесії, а й для круїзних подорожей та  романтичних вечорів. 

Любі дівчата, спішимо повідомити ,що  в салоні представлена  оновлена колекція халатиків для фотосесій. В нас є продаж і прокат халатиків для нареченої  та її подруг. Довгі шовкові будуарні сукні з рукавами кімоно, зі шлейфом, з різних тканин, які  вдало поєднуються  з пір”ям, вишивкою та різними видами мережива. Отож подбайте про свій образ завчасно,  дозвольте собі бути сміливою , додаючи жіночої енергії та впевненості своїй красі, бо ви того варті!