Вибираємо ідеальний наряд для малечі. Поради від компанії Pentelei.


  На вітринах сучасних магазинів можна побачити розкішний асортимент дитячих святкових суконь, але це ще не означає, що буде легко вибрати ідеальний варіант. Мамам потрібно вибирати з урахуванням певних нюансів.

Вибираємо ідеальний наряд для малятка.
  Починати слід з того, що довідатися у дитини про її смаки і бажання, тому що дуже красиве, на думку мами, плаття, може зіпсувати настрій дитині на все свято, якщо воно виявиться не до смаку.
  Наступний момент - це комфорт і безпека, на відміну від нарядів для дорослих, тому що останні можуть пожертвувати зручністю заради моди, а для маляток цей момент принципово важливий. Жорстка тканина, неякісні шви, криноліни, корсажі, багатошарові спідниці - все це неприйнятно для ошатною дитячого одягу. Дівчаткам до трьох років довгі сукні також не підійдуть, тому що вони в них будуть плутатися. Ще слід звертати увагу на декор виробів, тому що блискітки, бантики або намистинки повинні бути надійно пришиті.
  Що стосується матеріалів - то виключно якісні тканини, що відрізняються гігроскопічністю і повітропроникністю, а також важливим є те, щоб полотно не зминалось Адже дитина не буде стояти на одному місці на догоду тому, щоб не пом'яти одяг. Цей момент можна з'ясувати самостійно, затиснувши в кулак краєчок сукні, якщо мова йдеться про стаціонарний магазин, а якщо про онлайн шопінг, то є можливість почитати відгуки або запитати і менеджера.
  І останнє, не варто скидати з рахунків колір вбрання. По-перше, потрібно поцікавитися у дитини, що їй більше хочеться. По-друге, на думку психологів, з допомогою кольору одягу можна скорегувати поведінку дитини. Наприклад, синій непогано купувати маленьким непосидам, тому що він заспокоює, меланхолійній панночці додасть впевненості червоний, а сміливості зелений.
  Як бачимо, колір і принт сукні може багато розповісти про характер і внутрішній світ кожної дівчинки.

Назад

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.