Зачіски з гребінцем.


   Підкреслити красу вашої зачіски допоможе гребінець. За допомогою вишуканого гребінчика чи шпильки ви зможете не тільки закріпити весільну зачіску, а й додати в образ таку собі родзинку. Гребінці ніколи не перетягують увагу на себе, а лише підкреслюють довершеність образу нареченої. Зачіска з гребінцем завжди виглядає стильно та оригінально. Гребінець можна вважати універсальним аксесуаром, він пасує практично до кожної зачіски, легко компонується з іншими прикрасами, придає образу легкості та елегантності.
    Шикарно виглядають гребінці, оформлені сяючими стразами. Ці штучні камені виглядають не гірше дорогоцінних, допомагають створити шикарний урочистий образ нареченої. Стрази можуть лаконічно прикрашати верхню частина гребінця тонкою смужкою акуратно викладених каміння або бути інкрустовані в деталі гребеня (квіти, метелики, фантазійні металеві візерунки). Деякі шпильки для фати виготовляють з міні-діадемою: з таким аксесуаром наречена буде нагадувати справжню принцесу. Завітайте у весільний салон Елана і виберіть той гребінець, який вам довподоби.

Назад

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.