Випускні та вечірні сукні 2014 року від відомого бренду Lorange.


 Сукня на випускний - це прикраса дівчини, вступаючої в доросле життя, тому вона повинна ідеально підкреслювати красу...З величезним задоволенням весільний салон Елана хоче познайомити вас з новою колекцією вечірніх та випускних суконь на 2014 рік від відомого бренду Lorange.
Все як завжди вишукано, багато, жіночно, романтично і розкішно. Кожне плаття по своєму унікальне і неповторне. У новій колекції 2014 року не існує дрібниць - є лише деталі. Саме цим деталям дизайнер приділила особливу увагу при створенні вечірніх суконь. Дорога і ніжна тканина ( органза , шифон ,мережива), багата ручна вишивка, розсипи страз і бісеру, вознесли творіння дизайнера на абсолютно новий рівень розкоші та вишуканості. Сезон 2014 - апофеоз кольору. Вечірня палітра не має ніяких заборон - дозволено абсолютно все! На гребені популярності соковиті ягідні бризки, аристократичні блакитні перли, загадковий смарагд і ніжні кольори сорбет - відтінки фруктів, втоплених в молоці. Не забуваємо про класичний чорний і варіаціях білого - від сліпучого весільного, без краплі домішок, до вишуканого вершкового і кольору слонової кістки. Актуальна новинка - варіанти " деграде" - плавні тональні переходи.
Весільний салон Елана пропоную вам перейти до перегляду і обговорити нові колекції вечірніх та випускних суконь 2014 року від ТМ Lorange.
Ви моєте можливість в усіх деталях розглянути випускні сукні на фото представленні в нашому каталозі від ТМ Лоранж та ознайомитися з цінами на колекцію 2014 року.

Назад

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.