Колекція 2013 під назвою "Шосте Сонце" від ТМ Махіма


НОВІТНЯ колекція весільних суконь 2013 року від ТМ Maxima була представлена на закритому показі 7 листопада .В цій колекції були зібрані 3 колекції: Pret-a-Porte, de Luxe і колекція коротких суконь.
У 2013 році ТМ Maxima пропонує весільну концепцію в стилі середини минулого століття, яка ідеально підійде всім, хто цінує елегантний шик. Особливо це помітно в колекції коротких весільних суконь. Пориньте в атмосферу моди 1950-60-х років, відчуєте чарівність самого витонченого і жіночного стилю в історії, який подарувала нам епоха тріумфу Dior і Yves Saint Laurent, епоха елегантного мінімалізму і космічного прогресу.
Pret-a-Porte від Maxima - це якраз той випадок, коли за досить доступними цінами можна придбати чудові весільні сукні, які відрізняються високою якістю, вишуканим стилем, тонким смаком. Кожне – плаття виконане з кращих тканин і прикрашене чудовою оздобою - вишивка, бісер, банти, стрази.
de Luxe – колекція для вишуканих наречених, які полюбляють розкіш та екстравагантність. Сукні de Luxe- шиються в одиничному варіанті , з дорогих тканин та мережив , з цікавим декоруванням , незвичним фасоном та ручною вишивкою. Бажаєте бути єдиною та неповторною ? Тоді ця колекція саме для вас!
 

Назад

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.