Тенденція моди на 2013 рік від ТМ Daria Karlozi


Колекції весільних суконь 2013 ТМ Daria Karlozi притаманна цього сезону максимальна природність, романтичний контекст і безневинна скромність. На піку популярності повітряні та легкі форми крою плаття, велика кількість мережив. Приємним доповненням і непомітним елементом декору стане невелика вишивка бісером, стразами, а також прикрасою перлами і кристалами. Модельєри ТМ Daria Karlozi віддають свою перевагу ретро стилю. Його прояви можна знайти не тільки в силуетах, але і в елементах, наприклад бантах, розташованих на шлейфі, збоку сукні або на талії. На зміну білому кольору, прийдуть відтінки пастелі, пісочногшо кольору, і навіть кольору шоколаду.

У 2013 році , у весільній моді, на перший погляд, нічого не змінилося. Але, це тільки на перший! Якщо розглянути останній показ весільної колекції, то видно, що дизайнер вніс свою неповторну нотку в розробку вбрання нареченої. На фото в каталозі 2013 року можна побачити справжній калейдоскоп моделей весільних суконь: від скромних і ніжних, до яскравих і суперечливих. Не втратять своєї актуальності весільні сукні з корсетами і пишною спідницею. Не поступиться свого місця і фасон «рибки».
Однак, найголовнішим трендом весільної моди 2013 року будуть короткі весільні сукні. Модні фасони і стилі весільних суконь 2013 інтригуюче виглядатимуть моделі весільних суконь, які мають знімні деталі (спідниці, накидки). Це допоможе кардинально змінювати свій спосіб кілька разів протягом дня, залежно від ситуації.
Яскраві та епатажні наречені зможуть підібрати для себе вбрання в абсолютно незвичайному напрямку. Якщо плаття біле, то в контрастному кольорі можуть бути виконані окантовка, рюші, поясок і т.д. Важливо пам'ятати про тканини. Цей рік принесе для наречених моду на найтонше мереживо і шифон. Такі наряди виглядають вишукано і по-королівськи, і в той же час ніжно і легко.
Красиві та модні фасони весільних суконь 2013, як завжди, включають в себе класичні моделі з пишними спідницям і шлейфами. Оздоблення бісером, непомітні і розкішні деталі, найтонше мереживо і вишивка - саме ці всі елементи надають витворам від Daria Karlozi унікальності і витонченості. Примітним є той факт, що, незважаючи на всю свою стильність і модність, сукні зберігають свою простоту і виразність ліній, вирізів і силуетів. Тут Ви не побачите безглуздого нагромадження деталей і декору.У колекції представлений широкий вибір різних моделей весільних суконь (бальне, рибка , грецький стиль,А-силует, ампір), який зможе задовольнити запити і втілити мрії навіть самої вибагливої нареченої. І все це для того, щоб в найважливіший день у своєму житті дівчина відчувала себе справжньою принцесою.

 

Назад

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.