Про нас

Весільний салон "Елана" працює в індустрії весільної та вечірньої моди більше 10 років і є одним з провідних весільних салонів Тернополя.


Завітавши до нас в салон, вас вразить великий, світлий та просторий торговий зал, широкий асортимент товарів, а також величезна кількість нарядів - одягнені на манекени, що дає вам можливість візуально оцінити красу весільного та вечірнього вбрання, а також милі доповнення до них - весільні аксесуари: фати, діадеми, капелюшки, біжутерія, рукавички, болеро, шубки, кошики...

     Елана – весільний салон в Тернополі, який уже багато років є офіційним представником на території Україні популярних відомих брендів, таких як MAXIMA, Darling, Dana Marya, ІНГA, Nava Bride, Lorange,  Mary Bride,  Mary Bella, І. Котапска, Monica Loretti. White Star  та інших  виробників.

В нашому салоні є ексклюзивні моделі суконь які представлені в єдиному екземплярі, тому вам не потрібно буде хвилюватися, що в свій найважливіший день ви побачите схоже плаття на інший нареченій.
 

У нас ви знайдете кращі колекції весільних, вечірніх та випускних суконь 2017р. які вражають своєю різноманітністю фасонів і в яких використані дорогі тканини, французьке мереживо, каміння Сваровскі та багато ручної роботи!
 

Ми постійно оновлюємо наш асортимент і працюємо безпосередньо з виробниками, що надає вам можливість придбати вбрання за привабливою та доступною ціною.
 

Найважливішим у нашій роботі є уважне ставлення до покупця, тому у нас працюють досвідчені консультанти, які приділять рівно стільки уваги, скільки вам необхідно. Ми прагнемо зробити так, щоб кожна наречена, яка прийшла до нас, залишилася задоволена своїм вибором!

В асортименті весільного салону Елана понад 150 різних моделей весільних та вечірніх плать. 


Усі сукні корегуються по довжині та силуету безкоштовно, та запаковуються у фірмовий чехол «Елана», що полегшить вам перевезення та зберігання .


Ми завжди раді обслужити Вас, та втілити у реальність усі Ваші мрії щодо весільного або вечірнього вбрання!


Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.