Ірина: ЯКІ ЦІНИ НА ПЛАТТЯ??

Адміністрація: Доброго дня, Ірина. Інформацію щодо цін на весільні та вечірні сукні ми надаємо в салоні.

Віра: скажіть будьласка чи можна є вашому салоні сукні великих рохмірів?

Адміністрація: Доброго дня, Віра.В салоні є сукні більших розмірів, також можна замовити і по вашим міркам.

Наталя: Ще раз дякую Вам за мою сукню! Всі були в захваті від неї та аксесуарів!Ви зробили мою мрію реальною)Дякую!

Адміністрація: Мрії збуваються, ну а ми хоч трошки, але допомогли у цьому:) Нехай цей день запам'ятається Вам. Щасливого і багаторічного сімейного життя!

Олена: Щиро дякую працівникам салону за вдалопідібрану сукню і аксесуари, тепле ставлення та професійні поради. Обійшовши майже всі салони міста Тернополя, стикнулася з тим, що сукні там лише малих розмірів, максимум 46-48 розмір, на свій 50-52 не знайшла нічого, дівчатам з більш пишними формами треба чекати 2-3 тижні доки пошиють, а до цього міряти завідому маленькі сукні. В салоні Елана не лише знайшовся мій розмір, але й продавець допомогла вибрати модель, що приховувала всі недоліки фігури. Ще раз величезне дякую за мій хороший настрій в день весілля.

Адміністрація: Наш колектив дякує Вам, Олена за ці слова. Ми будемо раді ще і Вашим весільним фото. Вітаємо з одруженням. Щастя та кохання молодій сім'ї!

Тетяна: Доброго дня! Велике, Вам, спасибі за дивовижну та неймовірно красиву весільну сукню, також дякую за розуміння та привітність, бажаю, Вам, лише процвітання!

Адміністрація: Хочемо подякувати Вам за гарні слова та фото і привітати Вас з цим знаменним днем. Збережіть любов та тепло у Ваших серцях до кінця життя.:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.