Оля: Дуже вдячна за чудове платтячко!!!

Адміністрація: Оля, дякуємо і щиро вітаємо Вас.Щасливого сімейного життя, любові та миру у родині.

Христина: Щиро дякую вам за чудову сукню, і за ставлення до клієнтів.....)))))

Адміністрація: Вітаємо Христину з такою важливою у житті подією. Бажаємо зберегти своє щастя на довгі-довгі роки і нехай шлюб переживає тільки хороші часи.Дякуємо за надіслані фотографії та позитивні відгуки.

Зоряна: Доброго дня "Елана")))Скидаю вам фото із вашим платтячком та аксесуарами))Дуже дякую, весілля пройшло на ура!!)))

Адміністрація: Дякуємо:)Бажаємо щастя молодій сім’ї та довгих років взаємного кохання!Нехай ці приємні спогади про весілля залишаться на довгі роки спільного життя.

Лілія: Фото з вашою сукнею) Всі взахваті були від мого образу...дуже дякую що помогли підібрати)

Адміністрація: Нам дуже приємно читати відгуки про нашу працю,мета якої-щаслива і неповторна наречена у день,про який мріять всі дівчатка з самого дитинства.Вітаємо.Бажаємо,щоб Ваше сімейне життя було щасливим та безхмарним.

Ірина: Доброго дня))) надсилаю вам фото з весілля))).
Р.S. Щиро вдячна салону "Елана" за чарівну сукню, Ірина.

Адміністрація: Вітаємо Вас,Ірина.Щиро і від усього серця бажаємо, щоб Ваш шлюб був шлюбом любові, розуму і радості.Дякуємо за фотографії.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.