Сашенька: Покупала в вашем салоне платье, была очень довольна обслуживанием и собственно самим платьем :) обещала отправить фото- обещание исполняю :) спасибо

Адміністрація: Дякуємо. Ви і не уявляєте, як приємно чути такі відгуки про нашу працю.Весь колектив салону бажає щастя молодій сім’ї та довгих років спільного кохання!

Оксана: Доброго дня,яка ціна плаття ТМ Nova Bride "Aziza"?

Адміністрація: Дорогі наречені. Всі відповіді про наявність суконь, ціни ми даємо на вашу особисту електр. адресу. Наш е-mail є у розділі Контакти - salon-elana@mail.ru

Мар'яна: А фото я вам надішлють пізніше:-):-):-)

Адміністрація: Дякуємо Мар'яні за ці слова,які означають, що все, що ми робимо стільки років, недарма. Для нас це важливо і приємно.Дякуємо за вибір нашого салону.
Очікуємо ваші весільні фото, які з радістю розмістимо у розділі Наші наречені.

Мар'яна: Доброго дня щиро дякую за сукню,і за пораду на рахунок туфельок,і дякую за прикраси які були підібрані з вашою допомогою, сукня просто шикарна а туфельки підійшли в самий раз.ще раз вам дякую.

Ірина: Доброго дня. Чи можна взяти у вас плаття на прокат?

Адміністрація: Доброго дня, прокату суконь немає, всі нові.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.