Наталія: Доброго дня!!! Вже 1,5 року минуло від дня весілля.... чудово пам"ятаю день, коли прийшла у Ваш салон, приміряла плаття і в результаті.... чудовий настрій і всі приємно вражені!!! Щиро дякую за допомогу та позитивні емоції!!! Успіхів Вам та процвітання!!!

Адміністрація: Приємно та несподівано, що і через значний час після урочмстості нас згадують, пам'ятають, пишуть, діляться своїми враженями та емоціями. Дякуємо, Наталя. Нехай Ваш шлюб буде міцним, а любов ніжною, дзвінкою, чистою та щирою.

Lesia Prus: Hello everyone!
I recommend you these wedding dresses! They are perfect!
A ordered my dress online, send all the measurements bye-mail, because I live in Toronto. When I received it, it fit me perfectly!
Thank you very much!

Адміністрація: Леся, вдячні за щирий відгук і позитивну оцінку нашої роботи! Це найкраща винагорода за наші старання. Приємно, що весільна сукня від бренду Daria Karlozi, замовлена Вами з далекого Торонто, ідеально підійшла та була саме такою, яку очікували. Дякуємо, що знайшли час і бажання написати.
Вітаємо молоде подружжя. Щасливого Вам сімейного життя у гармонії та любові.

Р.S. Думаємо, що відгук Лесі є справді потрібним і корисним нашим клієнтам. Хочемо звернутись до всіх наречених та випускниць. Не бійтесь замовляти сукню з колекцій наших весільних брендів, якщо її немає в наявності в салоні, або у вас немає змоги приїхати і приміряти.Ми гарантуємо, що Ви отримаєте не підробку, а оригінал від виробника та ще й за вашими мірками.

Таня: Доброго дня! вже досить давно придбала у Вашому салоні 2 плаття. Обіцяла фото, але так як живу не в Тернополі, так і не принесла їх раніше. От вирішила надіслати. А також подякувати за таке тепле і професійне обслуговування в самому салоні. Дякую за участь в незабутніх враженнях!

Адміністрація: Дуже раді Таня, що Вам все сподобалось: і сукні, які придбали у нас, і наше обслуговування. Хочеться сказати тепле дякую за довіру! Бажаємо Вам кохання, щасливої долі та цікавих позитивних подій.

Наталя: доброго дня) я дуже хочу Вам подякувати за свою весільну сукню... вона просто ідеальна, і фата така довга) все як я хотіла... В Вас дуже приємний і професійний персонал) Я із задоволенням йшла на примірку!!! Бажаю Вам процвітання і багато-багато вдячних клієнтів!!!

Адміністрація: Наталя, дякуємо за теплі слова і високу оцінку нашої роботи! Це приємно і дуже важливо для нас. Вітаємо Вас і нехай подружнє життя буде сповнене взаєморозуміння та любовю.

Наталя : Добрий день !! хочу сказати велике спасибі за плаття дуже задоволена ... всі запитували чи ми спеціально його шили для мене чи купляли ...дуже дякую вам , нехай ваш салон має багато клієнтів)))))))

Адміністрація: Щиро вдячні Вам, Наталя та всім нашим нареченим, за написання відгуків, адже це говорять про те, що ми працюємо в правильному напрямку. Прийміть наші побажання достатку, злагоди та кохання молодій родині.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.