Таня: Доброго дня! вже досить давно придбала у Вашому салоні 2 плаття. Обіцяла фото, але так як живу не в Тернополі, так і не принесла їх раніше. От вирішила надіслати. А також подякувати за таке тепле і професійне обслуговування в самому салоні. Дякую за участь в незабутніх враженнях!

Адміністрація: Дуже раді Таня, що Вам все сподобалось: і сукні, які придбали у нас, і наше обслуговування. Хочеться сказати тепле дякую за довіру! Бажаємо Вам кохання, щасливої долі та цікавих позитивних подій.

Наталя: доброго дня) я дуже хочу Вам подякувати за свою весільну сукню... вона просто ідеальна, і фата така довга) все як я хотіла... В Вас дуже приємний і професійний персонал) Я із задоволенням йшла на примірку!!! Бажаю Вам процвітання і багато-багато вдячних клієнтів!!!

Адміністрація: Наталя, дякуємо за теплі слова і високу оцінку нашої роботи! Це приємно і дуже важливо для нас. Вітаємо Вас і нехай подружнє життя буде сповнене взаєморозуміння та любовю.

Наталя : Добрий день !! хочу сказати велике спасибі за плаття дуже задоволена ... всі запитували чи ми спеціально його шили для мене чи купляли ...дуже дякую вам , нехай ваш салон має багато клієнтів)))))))

Адміністрація: Щиро вдячні Вам, Наталя та всім нашим нареченим, за написання відгуків, адже це говорять про те, що ми працюємо в правильному напрямку. Прийміть наші побажання достатку, злагоди та кохання молодій родині.

Олена: Доброго дня)) хочу подякувати за плаття...Воно просто ідеальне,лежало супер, перлинки ні одна не відірвалася, скільки раз я ставала каблуком на нього і думала, що порвала, але яке там..Їздили в післявесільну фотосесію, і по горах і по лісах ходили, хоч би що...Два рази стірали вручну вдома, а воно дальше як нове)).Видно, що якісне пошиття і тканина...Всі взахваті були від нього!!!! Багато клієнтів Вам!!!!

Адміністрація: Насамперед вдячні Олені та всім нареченим за те, що знаходять час і змогу надіслати весільні фото та свої відгуки. Щиро вітаємо Олена, з одруженням. Нехай музика любові завжди звучить у ваших серцях.

Сашенька: Покупала в вашем салоне платье, была очень довольна обслуживанием и собственно самим платьем :) обещала отправить фото- обещание исполняю :) спасибо

Адміністрація: Дякуємо. Ви і не уявляєте, як приємно чути такі відгуки про нашу працю.Весь колектив салону бажає щастя молодій сім’ї та довгих років спільного кохання!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.