Христина: Дякую за неймовірне плаття, всім дуже сподобалось)))

Адміністрація: Ми вдячні Вам,Христина за зворотній зв'язок, позитивний відгук та надіслані фото.Наші щирі вітання та побажання любові і щастя в сімейному житті.

Ольга: Добрий вечір! Відчула себе королевою у день весілля))) щиро вдячна Вашому салону за те, що доповнили мій весільний образ таким чудовим платтям! Бажаю Вам лише процвітання!!!

Адміністрація: Вітаємо Вас Оля,з такою значною подією у житті-святом одруження. Щиро дякуємо за Ваш вибір та позитивні відгуки про нас!!!!!

Ярина: Доброго дня!
Як і обіцяла, скидаю фото плаття)
Плаття дуже сподобалось, всі були в захваті від кольору.
Дякую вам за чудовий образ!

Адміністрація: Доброго дня, Ярина. Дякуємо за ваш відгук і за те, що скористались нашими порадами. Львів прекрасний,з милими та чарівними нареченими. Хай Вам щастить.

Ірина: Безмежно вдячна за прекрасну сукню та чудове ставлення до клієнтів.Рада що обрала саме вас,ви найкращі,сукня зачарувала всіх)))Фото як і обіцяла.

Адміністрація: Надзвичайно приємно читати такі рядки… Раді, що сподобалось платтячко та наш колектив. Дуже тішимось, що ми були частинкою дня ваших бурхливих емоцій і щирих почуттів.

Віта: Купувала в Вас колись сукню здається White star з басочкою і кремовим поясом, дякую дуже гарна сукня, дуже нею задоволена і всім дуже сподобалась.

Адміністрація: Віта, щиро дякуємо за такий приємний та важливий для нас відгук. Бажаємо щастя Вам,вірного кохання, родинного довголіття у злагоді та мирі.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.