Любов: Доброго дня!)
пройшло вже більше 2 років з дня весілля,і все якось небуло часу щоб скинути Вам фото)
от нарешті дійшли руки.
Хочу подякувати за мій чудовий образ,який без Вашої допомоги не був би настільки шикарним та довершеним,ніразу не пожаліла що звернулася саме до Вас)
Бажаю Вам процвітання у своїй справі,побільше задоволених клієнток(по іншому і бути неможе)) ,щоб робота приносила тіки радість та задоволення)
Ще раз велике Дякую!!!

Адміністрація: Дякую Люба, за теплі слова! Нам дуже приємно отримувати зворотний зв'язок від наших наречених, навіть через декілька років після весілля. Після таких слів хочеться працювати із ще більшим задоволенням)))))) Хай Вам щастить.

Наталя : Добрий день!У вас є прокат дитячих плать

Адміністрація: Доброго дня. Прокату суконь немає.

Марта: Плаття неймовірно красиве!!!!Дякую Вам за вашу роботу,успіху вам!

Адміністрація: Дякуємо, Марта за відгук та фото. Весь колектив салону бажає Вам надійного і міцного щастя, незгасаючої і щирої любові.

Ірина: Доброго дня, мої любі працівники весільного салону "Елана". Як і обіцяла - вислала вам весільні фотографії.
Хочу висловити Вам величезну подяку за Вашу допомогу, адже Вам вдалось зробити мій образ неймовірним та довершеним. Усі були в захваті від мене. Плаття, фата, рукавички, шубка - усі ці елементи насправді дозволили мені відчути себе неймовірною нареченою у цей важливий для мене день!!! ВИ - ДУЖЕ КРУТІ!!! Велике Вам спасибі!
Бажаю Вам процвітання та завжди задоволених клієнточок. Ви - майстри своєї справи. Щасти Вам!

Адміністрація: Ми вдячні всім, і зокрема Вам, Ірина, за всі написані та сказані слова подяки, вдячні за телефонні дзвінки,за надіслані весільні фото. Ми стараємось для Вас. Після таких відгуків-розуміємо, що недарма.Наші найщиріші побажання Вам щастя, благополуччя і невичерпного кохання на все життя.

оля: доброго дня,...як це не приємно,коли купляєш в вашому салоні весільне плаття ...виставляєш його в інтернет,в казуєш де ти його куплляла і хто дизайнер(хоча салон для мене не має значення , сподобалось тай купила) а тут коментарій ,що це плаття не є з нашого салону,ми не маєм такого дизайнера...ви ображаєте своїх клієнтів ...Салон ваш як і решта салонів,для мене нічого надзвичайного немає, повірте не настільки ви круті щоб купляти плаття на ринку і вказувати назву вашого салону...якщо дана модель плаття яка раніше куплялась в вашому салоні ,зараз вам не до вподоби,чи ви її не запамятали,,не ображайте важих клієнтів,оскільки це плаття купллялось для особливого моменту,кожному подобається по своєму,дуже неприємний осадок залижив ваш салон,в якому куплляла пляття і для випускного вечора

Адміністрація: Доброго дня,Оля. Ви вказували, що сукня від Оксани Мухи куплена в нашому салоні. Ми нічого не маємо проти самої Вашої сукні, але з цією весільною маркою ми ніколи не працювали,їх суконь не мали, підробки ніяких брендів не шиємо. Всі сукні в салоні - оригінал виробників, які є на нашому сайті. Тим більше ми не могли сказати Вам що плаття з колекції відомого дизайнера, якщо це не так.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.