Зоряна: Добрий день! Дуже дякую вам за плаття! В ньому я почувалася справжньою королевою. Мої друзі, родичі всі були в захваті. Так що все це завдяки вам. Щиро дякую.

Адміністрація: Зоряна, дякуємо за ваш вибір, за фотографії, за ці слова... Вітаємо Вас,кохання та злагоди на довгі роки.

Віта: Доброго вечора. Скидаю фото весільного плаття, яке придбала у вас ще осінню 2016 року на весілля, яке ми відсвяткували 6 серпня 2017 року. Чесно, то красивішого плаття я напевно б уявити собі не могла! В вас справді найкрасивіші і найдоступніші сукні у Тернополі! Успіху і процвітаня Вам! І головне багато задоволених клієнтів!​

Адміністрація: Дуже вдячні Віті за фото, теплі слова та позитивні відгуки про наш салон.Це для нас важливо. Вітаємо Вас. Міцної вам любові, великого статку і світлої благодаті в будинку.

Любов: Доброго дня!)
пройшло вже більше 2 років з дня весілля,і все якось небуло часу щоб скинути Вам фото)
от нарешті дійшли руки.
Хочу подякувати за мій чудовий образ,який без Вашої допомоги не був би настільки шикарним та довершеним,ніразу не пожаліла що звернулася саме до Вас)
Бажаю Вам процвітання у своїй справі,побільше задоволених клієнток(по іншому і бути неможе)) ,щоб робота приносила тіки радість та задоволення)
Ще раз велике Дякую!!!

Адміністрація: Дякую Люба, за теплі слова! Нам дуже приємно отримувати зворотний зв'язок від наших наречених, навіть через декілька років після весілля. Після таких слів хочеться працювати із ще більшим задоволенням)))))) Хай Вам щастить.

Наталя : Добрий день!У вас є прокат дитячих плать

Адміністрація: Доброго дня. Прокату суконь немає.

Марта: Плаття неймовірно красиве!!!!Дякую Вам за вашу роботу,успіху вам!

Адміністрація: Дякуємо, Марта за відгук та фото. Весь колектив салону бажає Вам надійного і міцного щастя, незгасаючої і щирої любові.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.