Тетяна: Привіт ) велике спасибі вам за сукню , вона просто бомбезна.

Адміністрація: Привіт, і Вам велике спасибі за ваш вибір і за фото. Нехай ваш союз буде міцним і довгим, наповнений щастям та любовю.

Наталія: Я щиро вдячна чудовому салону за те,що допомогли підібрати ідеальний образ,адже все придбала у Вас.Дякую за швидку доставку,я була задоволена швидкістю😉
Приємні дівчата,які допомогли у виборі сукні та порадили😊
Я задоволена,що подолавши великий кілометраж,я вибрала сукню саме у Вас😊
Рекомендую даний салон усім👍👍👍
Вдячних Вам клієнтів та процвітання😘

Адміністрація: Спасибі,Наталя. Ми дуже раді читати Ваш відгук, нам неймовірно приємні Ваші теплі слова і знати, що Вам все сподобалось. Дякуємо за рекомендації. Будьте завжди щасливі та кохані.

Зоряна: Добрий день! Дуже дякую вам за плаття! В ньому я почувалася справжньою королевою. Мої друзі, родичі всі були в захваті. Так що все це завдяки вам. Щиро дякую.

Адміністрація: Зоряна, дякуємо за ваш вибір, за фотографії, за ці слова... Вітаємо Вас,кохання та злагоди на довгі роки.

Віта: Доброго вечора. Скидаю фото весільного плаття, яке придбала у вас ще осінню 2016 року на весілля, яке ми відсвяткували 6 серпня 2017 року. Чесно, то красивішого плаття я напевно б уявити собі не могла! В вас справді найкрасивіші і найдоступніші сукні у Тернополі! Успіху і процвітаня Вам! І головне багато задоволених клієнтів!​

Адміністрація: Дуже вдячні Віті за фото, теплі слова та позитивні відгуки про наш салон.Це для нас важливо. Вітаємо Вас. Міцної вам любові, великого статку і світлої благодаті в будинку.

Любов: Доброго дня!)
пройшло вже більше 2 років з дня весілля,і все якось небуло часу щоб скинути Вам фото)
от нарешті дійшли руки.
Хочу подякувати за мій чудовий образ,який без Вашої допомоги не був би настільки шикарним та довершеним,ніразу не пожаліла що звернулася саме до Вас)
Бажаю Вам процвітання у своїй справі,побільше задоволених клієнток(по іншому і бути неможе)) ,щоб робота приносила тіки радість та задоволення)
Ще раз велике Дякую!!!

Адміністрація: Дякую Люба, за теплі слова! Нам дуже приємно отримувати зворотний зв'язок від наших наречених, навіть через декілька років після весілля. Після таких слів хочеться працювати із ще більшим задоволенням)))))) Хай Вам щастить.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.