Олена: Дякую вам дівчатка за допомогу при виборі весільного вбрання!!! У вас чудовий колектив і прекрасна атмосфера, в якій відчуваєш себе дійсно нареченою)))) Успіхів вам у роботі!!!

Адміністрація: Олена,ми щиро вдячні за те, що Ваш вибір впав саме на наш салон , і що Ви так високо оцінили нашу працю! Ми старалися )) Бажаємо Вам щасливого сімейного життя !!!

Галочка: Дуже вдячна за поради при виборі сукні. У вас чудове обслуговування і хороший вибір суконь. Подальшого Вам розвитку!

Адміністрація: Дякую за комплімент Галина! Ми завжди раді задовільнити вимоги наших клієнтів!

Ірина: Дорога Аллочка, безмежно вдячна за Вашу допомогу у підборі весільної сукні для мене! Ви дуже хороша і чуйна Людина, у вас хороший вибір суконь, а Ви, що мені дуже сподобалося, не намагалися втиснути плаття, а справді щиро радили, що краще)))))))

Адміністрація: Дякую Ірина за теплі та щирі слова . Я дуже рада , що Ви зробили вибір у нашому салоні , та залишились задоволенні нашим обслуговуванням ))

Андрій С.: Вітаю із відкриттям сайту!!!

Адміністрація: Дякуємо за привітання !

Сергій: Нарешті відкрився сайт. Вітаю.

Адміністрація: Дякуємо.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.