Інна: Супер!!! Дуже гарні, елегантні, розкішні...
В мене було одне із каталогу і я дуже задоволена!!!!!!!!!

Адміністрація: Вдячні Вам Інна, що довірились нам у виборі весільної сукні. Впевненні, що у такий важливий день, Ви були найкращі. Вітаємо Вас з одруженням і чекаємо на фото.

Олеся: Доброго дня!!! Дякую Вам за чудову сукню від МAXIMA та індивідуальний підхід до кожної нареченої, що вдягається у Вашому салоні!Я була дійсно чарівною нареченою у Вінниці. Процвітання Вам, а нам перемог у конкурсі МAXIMA наречена року - червень :)
Чекаємо Ваших голосів :)(голосування до 14.07.11)

Адміністрація: Олеся, дякуємо Вам за теплі відгуки і вітаємо Вас з виходом у фінал конкурсу "НАРЕЧЕНА РОКУ-МАХІМА 2011". Ми Вас підтримуємо і бажаємо успіхів. Чекаємо на Ваші фото на e-mail: salon-elana@mail.ru для розділу "Наші наречені" на нашому сайті.

Аліна: Дякую вам дуже, за вашу допомогу у виборі плаття!!!У вас дуже хороший вибір !Ви найкращі!Саме у вашому салоні я знайшла те плаття про яке мріяла все життя!Успіхів і процвітання вам!!!!!!!!!!

Адміністрація: Шановна Аліна!Щиро вітаємо Вас з одруженням.Ми раді,що були причетні до здійснення Вашої мрії.Хай Вам щастить!!!!!!!

Галя: Дякую,Вам!!!!я так довго шукала платтячко,а в Вас знайшла за 10 хв.....)))))))))))0

Адміністрація: Дякую Галя ,нам дуже приємно ,що ми змогли за такий короткий термін перетворити Вашу мрію в реальність.

Олена: Дякую вам дівчатка за допомогу при виборі весільного вбрання!!! У вас чудовий колектив і прекрасна атмосфера, в якій відчуваєш себе дійсно нареченою)))) Успіхів вам у роботі!!!

Адміністрація: Олена,ми щиро вдячні за те, що Ваш вибір впав саме на наш салон , і що Ви так високо оцінили нашу працю! Ми старалися )) Бажаємо Вам щасливого сімейного життя !!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.