Наталя: Салон чудовий!!!!!! Вибір суконь та аксесуарів неймовірний. А саме головне те,що продавці салону надзвичайно приємні,вічливі та професійні,з першого разу влучили у потрібну сукню))))) Завдяки їхнім порадам, я була красивою нареченою!!! Дякую усім працівникам салону!!!!!

Адміністрація: Ми хочемо подякувати Вам,Наталя і всім,хто пише відгуки про нашу діяльність. Нам подобається те,що ми робимо,ми любимо свою справу,а результат-Ваші враження. Вітаємо з одруженням! Бажаємо Вам щасливого сімейного життя!!! Чекаємо фото.

Оксана: Щиро дякую.В платті я була на висоті.Всі захоплювались,все було просто чудово.Дякую Вам за те,що Ви є!!!

Адміністрація: Заради таких слів варто працювати і приносити радість нашим покупцям.

Оксана: Все супер.Обслугогування,відношення,комфорт,вибір.

Адміністрація: Колектив весільного салону "Елана" дякує Вам, Оксана,за такі теплі слова. Ми завжди прагнемо, щоб наші наречені були стильні та елегантні у день свого весілля. Щиро вітаємо Вас! Кохання і щастя Вашій молодій сім"ї!!!!! P.S.Надіємось побачити Ваші весільні фотографії на нашому сайті.

Ірина: Дуже дякую вам за плаття!Я почувала себе принцесою,а всі були просто в захваті від мого плаття!Ще раз дякую за допомогу та ваше ставлення до клієнтів!

Адміністрація: Вітаємо Вас Ірина,з такою значною подією у житті-святом одруження.Щиро дякуємо за Ваш вибір та позитивні відгуки про нас!!!!!

Оксана: Велике спасибі вам за плаття!В ньому я відчувала себе королевою. Обслуговування теж просто прекрасне! Завжди раджу ваш салон своїм знайомим)))

Адміністрація: Ми раді, Оксана, що змогли стати частинкою Вашого свята, з яким і вітаємо Вас. Бажаємо великого кохання і казкового життя, де Ви завжди будете справжньою королевою.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.