Наталя: Хочу щиро подякувати вашому колективу за допомогу у виборі сукні, всі були у захваті, а у мене незабутні спогади!!!

Адміністрація: Наталочко! Приємно, що ми залишили Вам найкращі враження від наших старань. Щиро вітаємо з Вашим святом. Кохання і злагоди молодятам!!!

віта: У ВАс чудовий салон, коли я прїзджаю біля вашого салону я завжди згадую себе нареченою, так як я вже одружена. Гарні вишукані сукні із смаком. Бажаю Вам як найбільше натхнення і вистояти в цей нелегкий час і багато клієнтів-наречених.Успіху Вам!

Адміністрація: Коли читаємо такі слова - душа співає. Це відмінна пігулка, яка допомагає отримувати задоволення від нашої роботи. Велике спасибі!

Наталя: Дякую!!!! Мої фото уже є на вашому сайті)))))

Наталя: Салон чудовий!!!!!! Вибір суконь та аксесуарів неймовірний. А саме головне те,що продавці салону надзвичайно приємні,вічливі та професійні,з першого разу влучили у потрібну сукню))))) Завдяки їхнім порадам, я була красивою нареченою!!! Дякую усім працівникам салону!!!!!

Адміністрація: Ми хочемо подякувати Вам,Наталя і всім,хто пише відгуки про нашу діяльність. Нам подобається те,що ми робимо,ми любимо свою справу,а результат-Ваші враження. Вітаємо з одруженням! Бажаємо Вам щасливого сімейного життя!!! Чекаємо фото.

Оксана: Щиро дякую.В платті я була на висоті.Всі захоплювались,все було просто чудово.Дякую Вам за те,що Ви є!!!

Адміністрація: Заради таких слів варто працювати і приносити радість нашим покупцям.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.