Оксана: Щиро дякую.В платті я була на висоті.Всі захоплювались,все було просто чудово.Дякую Вам за те,що Ви є!!!

Адміністрація: Заради таких слів варто працювати і приносити радість нашим покупцям.

Оксана: Все супер.Обслугогування,відношення,комфорт,вибір.

Адміністрація: Колектив весільного салону "Елана" дякує Вам, Оксана,за такі теплі слова. Ми завжди прагнемо, щоб наші наречені були стильні та елегантні у день свого весілля. Щиро вітаємо Вас! Кохання і щастя Вашій молодій сім"ї!!!!! P.S.Надіємось побачити Ваші весільні фотографії на нашому сайті.

Ірина: Дуже дякую вам за плаття!Я почувала себе принцесою,а всі були просто в захваті від мого плаття!Ще раз дякую за допомогу та ваше ставлення до клієнтів!

Адміністрація: Вітаємо Вас Ірина,з такою значною подією у житті-святом одруження.Щиро дякуємо за Ваш вибір та позитивні відгуки про нас!!!!!

Оксана: Велике спасибі вам за плаття!В ньому я відчувала себе королевою. Обслуговування теж просто прекрасне! Завжди раджу ваш салон своїм знайомим)))

Адміністрація: Ми раді, Оксана, що змогли стати частинкою Вашого свята, з яким і вітаємо Вас. Бажаємо великого кохання і казкового життя, де Ви завжди будете справжньою королевою.

Софія: дуже дякую вам за плаття!!! я побачила своє плаття в журналі "Щаслива пара" це було плаття з вашого салону.Мені дуже сподобалось ваше обслуговуваня клієнтів. І ваші плаття це просто шедевр! Я рада що я придбала у вас плаття для найкращого дня свого життя.

Адміністрація: Дякуємо Софія,за хороші відгуки про наш салон.Впевнені,що Ваш образ нареченої допоможе зробити цей святковий день незабутнім і щасливим. Чекаємо на Ваші фотографії.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.