Таня: доброго дня......я вам дуже вдячна за те що змогла вибрати дійсно просто шикарну сукню на випускний .....обслуговування просто шикарне ....але дівчата обідно одне що говорили що сукні на Тернопіль не повторяються ...а на параді випускників зустріла знайому в такій же сукні але в іншому кольорі..хоча ви казали що вона піде лише на область або на інше місто ...і дівчина сказала що взяла плаття також у вашому салоні !

Адміністрація: Шановна Таня, щиро дякуємо за відгуки про нашу працю. Для з'ясування описаних Вами обставин, зателефонуйте або напишіть нам на e-mail.

Галя: Дякую салону "Елана" і працівникам за найкращу весільну сукню!!!!!!!! Красивих Вам наречених і "великогооооо" прибутку!!!!

Адміністрація: Ми вітаємо Вас,Галя з одруженням і прийміть наші побажання всього найкращого у Вашому житті! Дякуємо за надіслані фото та позитивні відгуки.

Ірина: Хочу Вам дуже подякувати, за найкращу сукню))) і побажати тільки одного, багатих покупців і найкращих нарядів))

Адміністрація: Іринка!Ми вдячні Вам за приємні слова і щиро радіємо коли вони з`являються на нашому сайті. Хай Вам щастить!!!

Наталя (Сімферополь-Тернопіль): Дякую салону за чудовий сервіс та вишукані плаття!!! Я відчула себе просто коронованою особою! Дівчата супер молодці! Та що там, я б там купила плаття, навіть, якби їх було всього два на вибір)))

Адміністрація: Шановна Наталя! Щиро дякуємо за Ваш вибір та позитивні відгуки про нас. Вітаємо з радісною і щасливою подією у Вашому житті!Бажаємо любові та взаєморозуміння на довгі роки.

Елеонора: Щиро вдячна працівникам салону весільного та вечірнього вбрання "Елана" за індивідуальний і професійний підхід щодо обслуговування клієнтіів. За допомогу і правильний вибір плаття та аксесуарів. Не помилюсь, якщо скажу - наче за помахом чарівної палички вони перетворюють кожну з нас в чарівну і неперевершену королеву балу))). Успіхів Вам і процвітання!!! Ваші клієнти.

Адміністрація: Дякуємо Елеонора за чудові відгуки і весільне фото. Нам приємно, що Ви скористались нашою "чарівною паличкою" і залишились з позитивними спогадами про салон,а головне - своє весілля, з чим і вітаємо!!! Вдалого та щасливого Вам сімейного життя.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.