Ірина: Хочу Вам дуже подякувати, за найкращу сукню))) і побажати тільки одного, багатих покупців і найкращих нарядів))

Адміністрація: Іринка!Ми вдячні Вам за приємні слова і щиро радіємо коли вони з`являються на нашому сайті. Хай Вам щастить!!!

Наталя (Сімферополь-Тернопіль): Дякую салону за чудовий сервіс та вишукані плаття!!! Я відчула себе просто коронованою особою! Дівчата супер молодці! Та що там, я б там купила плаття, навіть, якби їх було всього два на вибір)))

Адміністрація: Шановна Наталя! Щиро дякуємо за Ваш вибір та позитивні відгуки про нас. Вітаємо з радісною і щасливою подією у Вашому житті!Бажаємо любові та взаєморозуміння на довгі роки.

Елеонора: Щиро вдячна працівникам салону весільного та вечірнього вбрання "Елана" за індивідуальний і професійний підхід щодо обслуговування клієнтіів. За допомогу і правильний вибір плаття та аксесуарів. Не помилюсь, якщо скажу - наче за помахом чарівної палички вони перетворюють кожну з нас в чарівну і неперевершену королеву балу))). Успіхів Вам і процвітання!!! Ваші клієнти.

Адміністрація: Дякуємо Елеонора за чудові відгуки і весільне фото. Нам приємно, що Ви скористались нашою "чарівною паличкою" і залишились з позитивними спогадами про салон,а головне - своє весілля, з чим і вітаємо!!! Вдалого та щасливого Вам сімейного життя.

Вікторія: Спасибі і вам!!!

Вікторія: До речі я вам скинула свої фотографії,дайте відповідь будуть вони розміщені чині??

Адміністрація: Вікторія, дякуємо Вам за фотографії, вони вже розміщені у рубриці "Наші наречені". Окреме спасибі за теплі слова і побажання, надіслані на нашу адресу. Щиро вітаємо Вас з одруженням! Хай Вам щастить!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.