Леся: Добрий день. Хочу подякувати вам за чудову сукню. Побажати салону "Елана" процвітання і побільше клієнтів.

Адміністрація: Шановна Леся, прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого весілля. Дякуємо за надіслані фотографії та відгуки. Хай Вам щастить.

Люба: Доброго дня,скажіть будь-ласка який діапазон цін на плаття від УкрШик.дякую

Адміністрація: Доброго дня,Люба.Цінова категорія на плаття від УкрШик-до 8500грн(ті,що в наявності)і до 20000грн(ті,що шиються під замовлення з каталогу). Всі відповіді на питання стосовно цін та наявності того чи іншого плаття Ви можете отримати завітавши до нас в салон або через наш e-mail:salon-elana@mail.ru чи зателефонувавши (0352)42-30-04, 050 377 26 37.

Таня: доброго дня......я вам дуже вдячна за те що змогла вибрати дійсно просто шикарну сукню на випускний .....обслуговування просто шикарне ....але дівчата обідно одне що говорили що сукні на Тернопіль не повторяються ...а на параді випускників зустріла знайому в такій же сукні але в іншому кольорі..хоча ви казали що вона піде лише на область або на інше місто ...і дівчина сказала що взяла плаття також у вашому салоні !

Адміністрація: Шановна Таня, щиро дякуємо за відгуки про нашу працю. Для з'ясування описаних Вами обставин, зателефонуйте або напишіть нам на e-mail.

Галя: Дякую салону "Елана" і працівникам за найкращу весільну сукню!!!!!!!! Красивих Вам наречених і "великогооооо" прибутку!!!!

Адміністрація: Ми вітаємо Вас,Галя з одруженням і прийміть наші побажання всього найкращого у Вашому житті! Дякуємо за надіслані фото та позитивні відгуки.

Ірина: Хочу Вам дуже подякувати, за найкращу сукню))) і побажати тільки одного, багатих покупців і найкращих нарядів))

Адміністрація: Іринка!Ми вдячні Вам за приємні слова і щиро радіємо коли вони з`являються на нашому сайті. Хай Вам щастить!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.