Уляна: Доброго дня. Хочу Вам ще раз подякувати, плаття дійсно чудове і я отримала на його адрес море компліментів!=) З повагою та вдячністю, Уляна.

Адміністрація: Колектив весільного салону "Елана" вітає Тебе, Уляна з одним із найщасливіших днів у житті. Безмежної любові і сімейного благополуччя!!!

Покупець: Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, яка цінова категорія суконь ТМ Махіма? І чи можливо у вас брати сукні на прокат?

Адміністрація: Шановні наречені! Відповіді на питання щодо цін,наявності того чи іншого плаття Ви можете отримати написавши нам на e-mail: salon-elana@mail.ru

Наталя: Доброго дня! Хочу подякувати Вашому чудовому салону за прекрасну сукню і чудово підібрані аксесуари! Ви справжні професіонали!!!!!!!!!!! Надсилаю Вам кілька весільних фото!:)

Адміністрація: Вдячні Вам Наталя, за надіслані фото та теплі відгуки. Впевненні, що Ви були чарівною нареченою в цей незабутній день. Прийміть наші вітання!!!

Леся: Добрий день. Хочу подякувати вам за чудову сукню. Побажати салону "Елана" процвітання і побільше клієнтів.

Адміністрація: Шановна Леся, прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого весілля. Дякуємо за надіслані фотографії та відгуки. Хай Вам щастить.

Люба: Доброго дня,скажіть будь-ласка який діапазон цін на плаття від УкрШик.дякую

Адміністрація: Доброго дня,Люба.Цінова категорія на плаття від УкрШик-до 8500грн(ті,що в наявності)і до 20000грн(ті,що шиються під замовлення з каталогу). Всі відповіді на питання стосовно цін та наявності того чи іншого плаття Ви можете отримати завітавши до нас в салон або через наш e-mail:salon-elana@mail.ru чи зателефонувавши (0352)42-30-04, 050 377 26 37.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.