Оля: Я купляла сукню і все до сукні у вашому салоні мені дуже сподобалось.Ваше приємне відношення до наречених а також до відвідувачів вашого салону.Бажаю Вашому салону а також усім Вам процвітання багато відвідувачів і покупців.З повагою до Вас Оля.

Адміністрація: Дуже приємно читати такі слова, ми стараємось!!! Бажаємо Вам, Оля, злагоди та кохання у сімейному житті . Чекамо на Ваші весільні фото.

Віта: Доброго дня!
Я купляла свою весільну сукню у Вашому салоні і дуже задоволена своїм вибором.Надсилаю декілька фото,щоб усі переконались що у Вашому салоні найкрасивіші сукні! Щиро Вам вдячна за приємне обслуговування! Процвітання Вашому салону та красивих наречених.
З повагою наречена Віта.

Адміністрація: Дякуємо Віта, за фото,схвальні відгуки та за Ваш вибір нашого салону. Бажаємо молодятам щасливого сімейного життя!

Світлана: Доброго дня! підкажіть будь ласка коли можна відсилати фото на наступний етап конкурсу від Максіма? Адже голосування закінчується 11 жовтня? Наперед, дякую!

Адміністрація: Світлана, надішліть свої фото з 1-го по 10-те число і Ви станете учасницею конкурсу наступного місяця. Щиро бажаємо перемоги!!!

Світлана: Дорогі працівники салону "Елана", від щирого серця дякую Вам за чудові поради, усмішки під час вибору моєї весільної сукні!!! В ній я почувала себе як справжня королева! Я в захваті від тих усмішок гостей, які дивлячись на мене не могли відвести свій погляд.....дякую Вам дорогі дівчатка за ВСЕ!!!

Адміністрація: Радіємо,коли своєю працею,ми залишаємо такі приємні спогади.Світлано,нам б хотілось від щирого серця побажати щоб Ваше життя було таким же казковим і щасливим,як день весілля!!!

Оля: Привіт всім працівникам салону "Елана"! Щиро вдячна за прекрасну співпрацю, особливо за хороші поради щодо весільного плаття, я від Вас в захваті. Це був найкращий день в моєму житті. Надсилаю Вам фотографії.

Адміністрація: Прийміть Оля, наші вітання з нагоди одруження. Нам дуже приємно, що ми стали частинкою Вашого свята. Дякуємо!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.