Світлана: Дорогі працівники салону "Елана", від щирого серця дякую Вам за чудові поради, усмішки під час вибору моєї весільної сукні!!! В ній я почувала себе як справжня королева! Я в захваті від тих усмішок гостей, які дивлячись на мене не могли відвести свій погляд.....дякую Вам дорогі дівчатка за ВСЕ!!!

Адміністрація: Радіємо,коли своєю працею,ми залишаємо такі приємні спогади.Світлано,нам б хотілось від щирого серця побажати щоб Ваше життя було таким же казковим і щасливим,як день весілля!!!

Оля: Привіт всім працівникам салону "Елана"! Щиро вдячна за прекрасну співпрацю, особливо за хороші поради щодо весільного плаття, я від Вас в захваті. Це був найкращий день в моєму житті. Надсилаю Вам фотографії.

Адміністрація: Прийміть Оля, наші вітання з нагоди одруження. Нам дуже приємно, що ми стали частинкою Вашого свята. Дякуємо!!!

Оксана: Привіт,"Елана"нарешті надіслала свої фото з весілля, це був один з найщасливіших днів. Плаття СУПЕР!!!!!!!!!!!! Оксана.

Адміністрація: Щиро дякуємо Оксана, за Ваш вибір плаття у нашому салоні. Вітаємо Вас і бажаємо молодій сім`ї кохання та злагоди.

Уляна: Доброго дня. Хочу Вам ще раз подякувати, плаття дійсно чудове і я отримала на його адрес море компліментів!=) З повагою та вдячністю, Уляна.

Адміністрація: Колектив весільного салону "Елана" вітає Тебе, Уляна з одним із найщасливіших днів у житті. Безмежної любові і сімейного благополуччя!!!

Покупець: Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, яка цінова категорія суконь ТМ Махіма? І чи можливо у вас брати сукні на прокат?

Адміністрація: Шановні наречені! Відповіді на питання щодо цін,наявності того чи іншого плаття Ви можете отримати написавши нам на e-mail: salon-elana@mail.ru

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.