Олеся: Доброго дня дорогий салончик!Я дуже задоволена своїм весіллям. Головною ізюминкою свята було моє плаття та фата, придбані у вашому салоні за допомогою професійних дівчат. Весілля було два місяці тому, а слова захвату я чую по сьогоднішній день. Я впевнена що без плаття я б почувалась не так, а відповідно і свято б не вдалось на всі 100%. Хочу подякувати дівчатам, які допомогли підібрати саме те плаття- "моє" плаття. Бажаю вам і вашому салону процвітання, задоволених клієнтів і всього- всього найкращого!!!!

Адміністрація: Приємно Олеся, що ми забезпечили Вам святковий настрій та розкішний вигляд у незабутні дні Вашого життя. Вітаємо Вас з одруженням, збережіть своє щастя на довгі-довгі роки. Чекаємо на фото для розділу "Наші наречені".

Уляна: Доброго дня! Щиро дякую вам за таке КРУТЄЙШЕ плаття...Весілля відгуляли ми на славу.....Такий ажіотаж на плаття моє, я всіх відправляю до вас...дуже багато хто хоче в мене його купити, але я не продаю.....

Адміністрація: Дякуємо Уляна, за Ваші фото та ці слова. Нехай цей день запам"ятається Вам, і те щастя, що Ви відчули не забудеться ніколи.

Наталя: Щиро дякую за привітання.Спасибі Вам за те,що підібрали мені таке красиве плаття.Ви справжні професіонали і молодці)

Адміністрація: Ще раз вітаємо Вас, Наталя. Вдячні Вам за надіслані фотографії та хороші відгуки про нашу роботу.

Люда: Добрий день дівчата! Я щиро вам дякую за те, що ви підібрали мені надзвичайно гарне і оригінальне плаття! Про це плаття я дуже давно мріяла!!!
Чесно кажучи, компліменти в день фотозйомки я отримувала від усіх. Люди говорили, що ще такої гарної молодої не бачили. І це все ПЛАТТЯ!!!) Воно надзвичайне! Я рада, що я його ще одіну до шлюбу! Ще зможу ним порадуватись!
Ще раз вам дякую! Ви надзвичайно хороші люди! Процвітання ВАМ!!! Всього самого найтеплішого)))
З повагою, Люда!

Адміністрація: Шановна Люда. Шлемо Вам вітання від кожного з нас.Ми раді, що втілили у реальність Ваші мрії.І нехай Ваш шлюб переживає тільки хороші часи!!! Дякуємо.

Юля: Доброго дня))Хочу вам дуже подякувати за допомогу у виборі сукні, я навіть не очікувала,що все,в кінцевому результаті,буде просто неймовірно фантастично.Дуже було приємно мати з вами справу, ви є справжні професіонали своєї роботи....бажаю вам тільки процвітання і побільше наречених.Ще раз вам величезне спасибі!!!Фото обов'язково вам надішлю!

Адміністрація: Дякуємо!!! Ми любимо свою справу і тому завжди раді допомогти нашим чарівним нареченим.Вітаємо Вас Юля, і нехай щирі почуття кохання та поваги збережуться протягом усього спільного життя!!! Будемо раді бачити Ваші фото.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.