Люда: Добрий день дівчата! Я щиро вам дякую за те, що ви підібрали мені надзвичайно гарне і оригінальне плаття! Про це плаття я дуже давно мріяла!!!
Чесно кажучи, компліменти в день фотозйомки я отримувала від усіх. Люди говорили, що ще такої гарної молодої не бачили. І це все ПЛАТТЯ!!!) Воно надзвичайне! Я рада, що я його ще одіну до шлюбу! Ще зможу ним порадуватись!
Ще раз вам дякую! Ви надзвичайно хороші люди! Процвітання ВАМ!!! Всього самого найтеплішого)))
З повагою, Люда!

Адміністрація: Шановна Люда. Шлемо Вам вітання від кожного з нас.Ми раді, що втілили у реальність Ваші мрії.І нехай Ваш шлюб переживає тільки хороші часи!!! Дякуємо.

Юля: Доброго дня))Хочу вам дуже подякувати за допомогу у виборі сукні, я навіть не очікувала,що все,в кінцевому результаті,буде просто неймовірно фантастично.Дуже було приємно мати з вами справу, ви є справжні професіонали своєї роботи....бажаю вам тільки процвітання і побільше наречених.Ще раз вам величезне спасибі!!!Фото обов'язково вам надішлю!

Адміністрація: Дякуємо!!! Ми любимо свою справу і тому завжди раді допомогти нашим чарівним нареченим.Вітаємо Вас Юля, і нехай щирі почуття кохання та поваги збережуться протягом усього спільного життя!!! Будемо раді бачити Ваші фото.

Оля: Я купляла сукню і все до сукні у вашому салоні мені дуже сподобалось.Ваше приємне відношення до наречених а також до відвідувачів вашого салону.Бажаю Вашому салону а також усім Вам процвітання багато відвідувачів і покупців.З повагою до Вас Оля.

Адміністрація: Дуже приємно читати такі слова, ми стараємось!!! Бажаємо Вам, Оля, злагоди та кохання у сімейному житті . Чекамо на Ваші весільні фото.

Віта: Доброго дня!
Я купляла свою весільну сукню у Вашому салоні і дуже задоволена своїм вибором.Надсилаю декілька фото,щоб усі переконались що у Вашому салоні найкрасивіші сукні! Щиро Вам вдячна за приємне обслуговування! Процвітання Вашому салону та красивих наречених.
З повагою наречена Віта.

Адміністрація: Дякуємо Віта, за фото,схвальні відгуки та за Ваш вибір нашого салону. Бажаємо молодятам щасливого сімейного життя!

Світлана: Доброго дня! підкажіть будь ласка коли можна відсилати фото на наступний етап конкурсу від Максіма? Адже голосування закінчується 11 жовтня? Наперед, дякую!

Адміністрація: Світлана, надішліть свої фото з 1-го по 10-те число і Ви станете учасницею конкурсу наступного місяця. Щиро бажаємо перемоги!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.