Зіна: Надсилаю Вам декілька фото з нашого весілля.Дякую за платтячко) Дуже задорволена!

Адміністрація: За надіслані фотографії,Вам Зіна, дякуємо. Вітаємо!!!Збережіть своє щастя на довгі-довгі роки!:)

Лєна: Доброго дня! Хочу дуже подякувати Вам за чарівне плаття! Виглядало воно надзвичайно шикарно! Всі гості були у захваті і невідводили від мене очей. Мене ще досі переповнюють емоції і так хотілось би ще раз одягнути сукню=))Дуже дуже дякую Вам за прекрасний вибір!

Адміністрація: Бажаємо Лєна,Вам так само чарівно виглядати у цьому шикарному платті у День Золотого Весілля.Дуже дуже дякуємо за фото та теплі слова.

Людмила: Дякую за вдало підібраний образ...


Адміністрація: Приємно,Людмила,що наші поради допомогли Вам зробити цей день незабутнім.Кохання та злагоди.Дякуємо за надіслані фото.

Lilija: Скажіть будь-ласка які ціни плать з каталогу Розмарін. І ще скажіть чи можливо переробити плаття, наприклад мені подобається верх одного плаття а низ іншого?

Адміністрація: Доброго дня Lilija. Відповіді на всі запитання ми даємо через наш e-mail: salon-elana@mail.ru

Олеся: Доброго дня дорогий салончик!Я дуже задоволена своїм весіллям. Головною ізюминкою свята було моє плаття та фата, придбані у вашому салоні за допомогою професійних дівчат. Весілля було два місяці тому, а слова захвату я чую по сьогоднішній день. Я впевнена що без плаття я б почувалась не так, а відповідно і свято б не вдалось на всі 100%. Хочу подякувати дівчатам, які допомогли підібрати саме те плаття- "моє" плаття. Бажаю вам і вашому салону процвітання, задоволених клієнтів і всього- всього найкращого!!!!

Адміністрація: Приємно Олеся, що ми забезпечили Вам святковий настрій та розкішний вигляд у незабутні дні Вашого життя. Вітаємо Вас з одруженням, збережіть своє щастя на довгі-довгі роки. Чекаємо на фото для розділу "Наші наречені".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.