Ексклюзивно в салоні "Елана" представлені дизайнерські весільні сукні Nava Bride. Європейська якість та елегантність за доступною ціною.


   Nava Bride - румунський бренд, популярний в Європі. Колекції Nava Bride відрізняє елегантний стиль, різноманіття силуетів і оригінальний декор.
 Вперше про себе цей бренд заявив в 2008 році. З тих пір кожен рік дизайнери привертають увагу наречених своїми новими колекціями. Нареченим пропонуються не тільки короткі сукні, а й довгі вбрання різних силуетів: русалка, А-силует, ампір або грецький. Модельєри і закрійники створюють такі фасони, які ретельно приховують недоліки фігури і висувають на передній план все гідності. Сукні прекрасно сидять на фігурі, забезпечуючи нареченій пильну увагу протягом всього дня. Неможливо відірвати погляд від розкішної героїні торжества у сукні від Nava Bride.
   Кожна модель сукні вишукано декорована. Для прикраси використовуються кристали Сваровскі, перли, пір'я, золоті нитки, стеклярус. Сукні шиються з атласу, мережива, шовку, тафти і органзи. Залежно від дизайнерської ідеї сукні можуть мати плісировку, волани, драпірування або довгий шлейф. Купуючи сукні від Nava Bride, ви отримуєте наряди по цілком привабливими цінами, виготовлені відповідно до тенденцій європейської моди.

Назад

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.