Конкурс від ТМ Daria Karlozi "Налайкай собі Єгипет".

Станьте найкрасивішою нареченою у весільній сукні від ТМ Daria Karlozi і приймайте участь у конкурсі "Налайкай собі Єгипет"
Умови конкурсу:
1.Купи весільну сукню у офіційних представників ТМ Daria Karlozi і стань учасницею * розіграшу путівки в Єгипет ** на двох від туристичної компанії МТБ «ТУР» http://www.mtbtour.com.ua/.
* В розіграші путівок беруть участь наречені, які придбали весільну сукню ТМ DariaKarlozi (офіційної колекції 2014 представленої на сайті http://dariakarlozi.com) у період з 15.01.14 по 01.11.14 року).
** Розігрується путівка до Єгипту на двох в готель 5 * на першій береговій лінії, харчування allinclusive. Виліт з України чи Росії (з того аеропорту, який Вам буде зручніше)
2 . Зареєструйся на сайті « ВКонтакте.ru » vk.com / і стань учасником групи ТМ DariaKarlozi http://vk.com/clubdaria_karlozi
3 . Прийшли одну весільну фотографію * , яку вважаєте найкрасивішою , у сукні від ТМ DariaKarlozi в повний зріст на електронну адресу info@dariakarlozi.com* Вимоги до фото : професійна зйомка , формат - JPEG , розмір до 1 Мб. У темі листа вкажи « Налайкай собі Єгипет ».
Також необхідні такі дані:
• ім'я та прізвище нареченої і нареченого ;
• дата весілля ;• країна і місто ;
• адресу електронної пошти ;
• телефон ;
• модель сукні .
• фото свідоцтва про одруження
Важливо : Якщо будь-яка інформація не буде вказана - заявку знімуть з участі в розіграші .
4 . Підтвердження реєстрації :На Вашу пошту прийде лист з посиланням на групу DariaKarlozi « ВКонтакте.ru » vk.com / де і буде розміщена Ваша фотографія .
5 . З моменту розміщення фото в групі Ви є офіційним учасником акції.
Як це відбуватиметься :
Переможниця буде визначена шляхом відкритого голосування * в групі DariaKarlozi « Налайкай собі Єгипет » у соціальній мережі « ВКонтакте.ru »Голосування буде відкрито 15.01.14 року ( в 12 години 00 хвилин за Київським часом ) і закрито 01.11.14 року ( в 00 годин 00 хвилин за Київським часом ) .* брати участь у голосуванні можуть тільки учасники групи . При підрахунку , будуть враховуватися голосу ( лайки ) тільки учасників групи.
Переможниця буде оголошена 15.10.14 року в офіційній групі DariaKarlozi « Налайкай собі Єгипет » у соціальній мережі « ВКонтакте.ru » і на офіційному сайті ТМ DariaKarlozi http://dariakarlozi.com 

Назад

Елана розповість про весільні звичаї, допоможе знайти весільні сукні та обручки, допоможе в організації весілля та підборі тамади, фотографа і відеооператора і інших послуг.